Máme rádi ZOO Brno!

Nejlepší doba pro návštěvu brněnského ZOO právě začíná. Na Jaře je v brněnském ZOO jako každý rok připraveno několik akcí nejen pro děti a jejich rodiče. Můžete zde vidět a seznámit se s životy vlků, medvědů, žiraf, psovitých i kočkovitých šelem a dalšími rozmanitými živočišnými druhy.

16.května je zde akce, při které když přinesete použitý elektrospotřebič obdržíte jednu vstupenku zdarma. Více na internetových stránkách brněnské ZOO http://www.zoobrno.cz nebo na jejich facobookových stránkách https://www.facebook.com/zoo.brno.

271-pst_2795_zoo-brno

About the author: Marian Tisoň

Admin
Jmenuji se Marian Tisoň a je mi 34 let a mám dlouhodobé zkušenosti s výcvikem a výchovou psů. Od svého dětství miluji psy, zvířata a přírodu obecně. Dovednosti s výcvikem psů mě naučil můj strýc, jenž byl psovodem u pohraniční stráže a úspěšně odchoval zhruba dvacet německých ovčáků. Už jako malý kluk jsem s ním cvičil několik vlčáků a také jednoho vlčáka Ajaxa kříženého s pravým Tatranským vlkem. Čtrnáct let jsem se staral o svého psa Anglického kokršpaněla Dastyho. Nyní se starám o jednoho bojového Pitbula Jusufa, který je ke svému okolí naprosto mírumilovný. Mám zkušenosti s loveckými psy, vlčáky, pitbuly, boxery, labradory, rotveilery, špici, jezevčíky, salašnickými psi, honáckými psy a spousty dalších plemen psů. Jsem schopný Vám Vašeho psího miláčka nejen vyvenčit nebo pohlídat, ale také naučit novým dovednostem a třeba i postupně převychovat pokud se jedná o problematicky zvladatelného psa. Budu se těšit na setkání s Vámi i s Vašim pejskem.

You must be logged in to post a comment.