O přivýdělku venčení psů.

Za hodinu venčení až 150 korun. V Brně a okolí vznikají psí školky. Napsal portál idnes.cz

Psi venčení s Jusufem

V Londýně si lidé běžně vydělávají venčením psů. V Brně a jeho okolí se do tohoto podnikání také vrhlo několik odvážlivců. Jejich klientelu tvoří lidé s vyššími příjmy. Venčení chlupatého mazlíčka totiž vyjde přibližně na 150 korun za hodinu. Celoměsíční hlídání pak na čtyři tisíce korun, podle informací portálu.
Nyní se na trhu objevuje spousta soukromých venčitelů a také vznikají nové společnosti specializované na venčení a hlídání psů v Brně. Stejně jako je ta naše společnost.
Našim cílem není mít co nejvíce klientů, ale být pro naše klienty těmi nejlepšími na které je spoleh a také těmi kteří nabízí něco víc, než jen vyvenčení psa. A to například návštěvy rozlehlejších i vzdálenějších parků, aktivní venčení napříkad spojené s během a dalšími většími aktivitami.
Nyní nabízíme vyvenčení pejska za cenu 100 Kč za hodinu. Ti jenž by chtěli s naší společnosti spolupracovat a zapojit se do venčení ať mne neváhají kontaktovat.
Mája

Použitý zdroj: http://brno.idnes.cz/za-hodinu-venceni-psa-150-korun-v-brne-a-okoli-vznikaji-psi-skolky-pwn-/brno-zpravy.aspx?c=A141031_110016_brno-zpravy_vh

About the author: Marian Tisoň

Admin
Jmenuji se Marian Tisoň a je mi 34 let a mám dlouhodobé zkušenosti s výcvikem a výchovou psů. Od svého dětství miluji psy, zvířata a přírodu obecně. Dovednosti s výcvikem psů mě naučil můj strýc, jenž byl psovodem u pohraniční stráže a úspěšně odchoval zhruba dvacet německých ovčáků. Už jako malý kluk jsem s ním cvičil několik vlčáků a také jednoho vlčáka Ajaxa kříženého s pravým Tatranským vlkem. Čtrnáct let jsem se staral o svého psa Anglického kokršpaněla Dastyho. Nyní se starám o jednoho bojového Pitbula Jusufa, který je ke svému okolí naprosto mírumilovný. Mám zkušenosti s loveckými psy, vlčáky, pitbuly, boxery, labradory, rotveilery, špici, jezevčíky, salašnickými psi, honáckými psy a spousty dalších plemen psů. Jsem schopný Vám Vašeho psího miláčka nejen vyvenčit nebo pohlídat, ale také naučit novým dovednostem a třeba i postupně převychovat pokud se jedná o problematicky zvladatelného psa. Budu se těšit na setkání s Vámi i s Vašim pejskem.

You must be logged in to post a comment.