vlčák

 

Chcete vyrazit na dovolenou, jedete na služební cestu nebo z jiného důvodu se nebudete nějakou dobu moci postarat o Vašeho domácího mazlíčka? Nevíte  co s Vaším čtyřnohým kamarádem? Rodinu se Vám už nechce obtěžovat a chcete si sami zajistit hlídání Vašeho pejska  či kočky od profesionálního hlídače, který má zkušenosti s péčí o domácí zvířata? Od toho jsme tady my a naši hlídači, na které se budete moci spolehnout.

Hlídání psa obsahuje:

  • Dohled zvířete
  • Pravidelné venčení (Při celodením hlídání 3 x venčení)
  • Podávání krmiva a vody
  • Laskavý přístup

Hlídání psa může obsahovat (po individuální domluvě):

  • Speciální aktivity pro psa (běh, výcvik …)
  • Zaslání emailu či sms o průběhu hlídání
  • Zaslání fotografii z hlídání psa
  • Zaslaní map z procházek se psem (Mobilní aplikace)
  • non-stop dohled zvířete

Nabízíme Víc než jen hlídání!

Hlídání pejska:

Tato služba obsahuje ubytování pejska v přátelském domácím prostředí, pravidelné venčení v přírodním prostředí blízkých lesů, parků a výběhů pro psy. Dále služba obsahuje veškerou péči o psa s případným zajištěním veterinární péče  (Spolupracujeme s veterinářkou MVDr. Barborou Vetešníkovou). Při hlídání se držíme Vašich zvyklostí v péči o pejska a to stravovacích, délkou vycházek, i volbou vhodné zátěže pro psa. K hlídání Vašeho pejska je nutné předat potřebné množství krmiva (granulí, psích konzerv).

K hlídání Vašeho pejska je vhodné přivést s sebou vlastní psí pelíšek, vlastní misky a třeba i jeho oblíbenou hračku z důvodu, aby se Váš pejsek cítil u nás jako doma.

Je Váš pejsek zvyklý být doma a nechcete jej stresovat změnou prostředí? Využijte službu hlídání pejska u Vás doma. Kdy se může hlídač/ka nastěhovat na potřebnou dobu k Vám a kompletně se postarat o Vašeho mazlíčka.

Také je tu možnost pejska po dobu Vaší nepřítomnosti navštěvovat u Vás doma, pravidelně ho venčit a krmit, doplňovat vodu a kontrolovat zda je vše v pořádku.

Máte psa drsňáka? V našem týmu jsou i lidé se specializací na charakterově problematičtější pejsky. Několik našich venčitelů / cvičitelů má zkušenosti i z velice těžce zvladatelnými psy. Nutné je předem na tuto skutečnost upozornit! Přesto pokud shledáme že Váš pejsek je agresivní v neúnosné míře, vyhrazujeme si od možnosti hlídání odstoupit. Pro tyto případy doporučujeme objednání více seznamovacích schůzek s naším venčitelem.

Hlídání Kočky, Kocoura a ostatních domácích zvířat:

Hlídání kočky u hlídače – Vaše kočka či kocour se dočasně přestěhuje k našemu hlídači/ce, kde mu bude poskytnut veškerý komfort.

Hlídání u Vás doma – Hlídání Vaší kočky bude probíhat přímo u Vás doma. Výhodou této varianty je, že kočka nezmění prostředí, což bývá pro kočky stresujícím faktorem.

Navštěvování – Pokud je Vaše kočka samostatná a je zvyklá být občas nějakou dobu sama, zajistili bychom pro Vás návštěvu našeho hlídače/ky u Vás doma, například 1 x denně, kdy bude Vaše kočka nakrmena, doplní se jí voda, vyčistí WC, a proběhne kontrola zda je vše v pořádku.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Aironek