Výcvik psů v Brně Agenturou Mája

Zahajujeme výcvik psů v Brně. Zaměřujeme se především na základní poslušnost.

Nejvíce našich klientů má problémy s udržením psa na vodítku, neboť jejich pes tzv. ,,tahá" proto nabízíme výcvik psa jako individuální výcvikový plán, kdy náš cvičitel Vás a Vašeho pejska provede základní převýchovu psa. Úspěšnost převýchovy psa je rovněž individuální záleží na stáří psa, dosavadním výcviku psa a především na přístupu majitele psa.

Našim cílem není prvořadě vše Vašeho pejska naučit sami, našim hlavním cílem je naučit Vás, aby jste si mohli cvičit pejska sami a nedělali chyby ve výchově a výcviku. Proto výcvik by měl alespoň z části probíhat za účasti majitele psa. Na účasti majitele psa se individuálně dohodneme. 

Důležitost přítomnosti majitele při výcviku je jednoznačná, vy jako majitel psa trávíte mnohem více času se svým psem než my Vám můžeme v rámci výcvíku psa zajistit. Opakování je matkou moudrosti a při výcviku Vašeho psího kamaráda to platí několikanásobně. My můžeme zvládnout naučit psa vnímat na nějaký povel např. ,,U nohy" pokud však nebudete jako majitel tento povel používat a dbát na to, aby jej pes dodržoval a prováděl správně, nedosáhneme ani my našim výcvikem velkých výsledků.

Individuální výcvikový plán se skládá z jedenácti hodinových lekcí, kdy první hodina by měla sloužit k poznání psa námi a stanovení správného plánu k výcviku. Další hodiny je možno rozdělit jak individuálně, kdy pejska cvičíme sami a snažíme se jej naučit určité disciplíně, tak době kdy pejska cvičíme s Vámi a snažíme se Vás naučit jak správně přistupovat k psovi, a jak jej odnaučit zlozvyky nebo naopak naučit žádoucí poslušné chování.

Budeme se těšit na setkání s Vámi i s Vašim pejskem či fenkou, kdy vše můžeme dopodrobna probrat a stanovit si reálné cíle. 

Pro kontaktování Agentury Mája a objednávky je nejlépe využít náš mobilní kontakt 736238333 nebo nám napsat email na agentura.maja@email.cz

Marian Tisoň

vedoucí výcviků v Agentuře Mája

Naši cvičitele

Approved
Marian.tison
Approved
Evcaaa
Approved
Patricia